Acasă > Fără categorie > Săptămâna nebunilor. Patronată de Flooooooooooooorin!

Săptămâna nebunilor. Patronată de Flooooooooooooorin!

Începe acum, aici! Fără text, că n-avem nevoie de pretexte ca să vorbim între noi prieteneşte. No, Flo, să te văd ce vrei să faci cu sala ta! happy

  1. 19 octombrie 2009 la 01:06 | #1

    @Florian:
    Mersi la fel laughing

    @slvc:
    Bine că nu dormi că vreau să trec puţin pe la tine.Dar dacă dormi nu-i problemă cred,intru tiptil şi-ţi las bilet pe frigiderhappy

  2. Florian
    19 octombrie 2009 la 01:07 | #2

    @zebruţa
    Stai aşa că mi-am venit de acasă. Puţin mai devreme ai zis că mai stai, dar mie îmi spui noapte bună. Abia acum înţeleg că ştiai de venirea Tiranului şi îmi dădeai papucii, ca să rămâi singură cu el.
    Hai iguano să plecăm, că suntem în plus.

  3. 19 octombrie 2009 la 01:08 | #3

    @sebra: Lasă, măi, că decât de-astea de zisăşi, că nici n-am coraj să le rostesc numele, că-s superstiţioasă, mai bine deloc!
    Hai că-s convinsă că la concursul de data aviatoare câştigi. Să te văd atunci, tot aşa o să-l mai flituieşti? happy

  4. 19 octombrie 2009 la 01:09 | #4

    @Florian: Mie de ce nu-mi zici “Noapte bună!” Vrei să mi-o oferi pe viu? winking
    Măi, când ţi-am zis că-i alunecoasă cu dungile alea ale ei, de nu ştii dacă-s negru pe alb sau alb pe negru, mi-ai zis că-s geloasă! Acuma te-ai convins singur. Hai!

  5. 19 octombrie 2009 la 01:11 | #5

    @slvc:
    Bre fată,măcar să ne fi chemat frumos la inaugurare.Să ştim şi noi bre!
    Făceam şi noi frumos galerie acolo.Dar aşa?Pune pe muţeşte,la faţă nu se arată pe acolo..ce să credem??

  6. Florian
    19 octombrie 2009 la 01:12 | #6

    @şlvc
    Păi tu prima dată ai plecat tiptil, de n-a ştiut nimeni, iar acum încă n-ai zis că pleci plecăm. Hai, eşti gata?

  7. 19 octombrie 2009 la 01:13 | #7

    @Florian:
    Nu ştiam bre că vine! De unde să ştiu?? Eu croşetam cuminte,că m-am şi speriat oleacă când l-am zărit.
    Şi eu am spus că nu plec,tu tot ai spus că pleci,de aia tot ţi-am zis noapte buna.

  8. 19 octombrie 2009 la 01:14 | #8

    @sebra: Să credem că-i un domn, că ne putea scoate ochii cu asta şi să se vaiete pe blog că l-am forţat, că aşa şi pe dincolo. Când colo, el a acţionat elegant şi discret. Lasă că-ţi dau io nişte pişcoturi şi şampanie, mâine, în sediu, DUPĂ CE POSTEZI.

  9. Florian
    19 octombrie 2009 la 01:14 | #9

    @zebruţa
    Chiar că ar fi fost grozav să fiţi şi voi la inaugurare, pe post de majorete.

  10. 19 octombrie 2009 la 01:14 | #10

    @slvc:
    Vezi că te-am lămurit eu la dilema aia a lui Flo,de acolo de la mine

  11. Florian
    19 octombrie 2009 la 01:16 | #11

    @zebruţa
    Când am zis eu că plec?

  12. 19 octombrie 2009 la 01:16 | #12

    @Florian: Auzi la ea. Cică “croşeta! Mă rog, dacă vrei, n-ai decât s-o crezi, da’ am observat-o eu pe geam. Era numa’ cu ochii pe uşă. Să-l zăpăcească de cap şi pe Tiran, după ce i-a sucit minţile regelui! Hai că vin. Tot la pepenaşii mei îţi găseşti tu alinare. Umbli-n deapta şi-n stânga, da’ tot la ei vii… te-atrage aroma, pesemne…

  13. 19 octombrie 2009 la 01:16 | #13

    @Florian:
    Da.La cât suntem de majore,ar fi grozav laughing

    N-am stat să număr,dar ai spus de câteva ori.

  14. 19 octombrie 2009 la 01:18 | #14

    @sebra: Mai ales io! Cred că le rămânea pişcotu-n gât, hihihi!

  15. 19 octombrie 2009 la 01:20 | #15

    @slvc:
    Păi se emoţionau bre!! De aia!

    Aaa..vezi că ai făcut o confuzie la mine acasă tongue

  16. Florian
    19 octombrie 2009 la 01:20 | #16

    @zebruţa
    Ce zici tu de mine la 110? Parcă aş pricepe eu ceva, parcă n-aş pricepe. Cel mai tare nu pricep la care din comentarii îi răspunzi iguanei.

  17. Florian
    19 octombrie 2009 la 01:21 | #17

    @zebruţa
    Le-am tot zis noapte bună celor care plecau, nu celor care rămâneau. Băuşi prea mult ceai de tei bag samă.

  18. 19 octombrie 2009 la 01:22 | #18

    @Florian:
    Off..de confuzia iguanei cu Cipri de la mine de pe blog era vb

    Cafea,Flo.Asta am băut.Cu grămada.

  19. Florian
    19 octombrie 2009 la 01:23 | #19

    @şlvc
    Aroma, şi……, şi……, hai mai repede, că mă apucă năbădăile.

  20. 19 octombrie 2009 la 01:24 | #20

    @sebra: Măi, păi cu Flo e şi greu să numeri de câte ori vrea să plece. Că copitele din faţă o iau într-o direcţie, şi, mare cum îi, până să se prindă şi alea din spate care-i mişcarea, se răzgândesc şi o iau în direcţia opusă. Între timp, alea din spate se enervează, şi îşi amintesc că au şi ele personalitate, şi decid s-o ia exact în sensul contrar celor din faţă, care derutate, calculează din nou azimutul, şi, când să se armonizeze cu suratele lor din spate, alea, nebunele o iau în lateral. Aşa că, nu ştiu cum să-ţi explic mai clar decât atâta, da-i greu şi dificil s-o ia într-o direcţie, aşa că dă falsa impresie că ar fi nehotărât, când el nu e, ci numai copituţele.
    Vrei să reiau, că ai o faţăăă…

  21. 19 octombrie 2009 la 01:26 | #21

    @Florian: Păi, io deja-s pregătită, dar a mai trebuit să-i explic ceva simplu sebrei. Hai, iubire, că mi-i că adormim pe drum, şi uităm de ce am plecat. Pa, sebruţo!

  22. 19 octombrie 2009 la 01:27 | #22

    @slvc:
    Aşa privire ageră ai??????????????????? Mi-ai văzut tu faţa????

  23. Florian
    19 octombrie 2009 la 01:27 | #23

    @zebruţa (răspuns la 118)
    Eu de 110 te întrebam, nu de 115. Dacă la 110 i-ai fi zis de confuzia cu Ciprian, nu i-o mai spuneai o dată şi la 115. Aşa că spune-mi despre ce mă bârfeai la 110, până nu scot biciul.

  24. Florian
    19 octombrie 2009 la 01:29 | #24

    @şlvc
    rolling on the floor Ai fost mortală la faza cu copituţele.

  25. 19 octombrie 2009 la 01:31 | #25

    @Florian:
    Stai lin ,că mie nu-mi place violenţa !
    Uite de dilema asta vorbeam:
    From Florian on Manipulat de mass media? #
    @Melami Cipri al nostru mai are vreun pseudonim pe care nu-l ştiu eu?

    Şi-o lămuream şi pe slvc,că-ţi răspunsese la mine pe blog.

    Şi n-am reuşit să lămuresc pe nimeni.

  26. Florian
    19 octombrie 2009 la 01:34 | #26

    @şlvc
    Hai că vin şi eu, că zebruţa nu vrea să-mi zică despre ce m-aţi bârfit. Poate te conving pe tine, am luat şi biciul cu mine.
    Noapte bună, zebruţo. kiss

  27. Florian
    19 octombrie 2009 la 01:36 | #27

    @zebruţa
    Măi, tu nu ştii cu ce căpos ai de a face, dacă îţi închipui că mă dau bătut.
    Incă o dată: Dacă despre asta era vorba la 110, de ce i-ai mai repetat acelaşi lucru şi la 115?

  28. 19 octombrie 2009 la 01:38 | #28

    Floooo….ţi-am răspuns la 125!! Ce nu-nţelegi??

    Şi ce mă tot trimiţi la culcare??Nu ţ-am zis că mai am treabă???

    la 115 o lămuream pe slvc…eu vorbeasc de-a surda? sad

  29. Florian
    19 octombrie 2009 la 01:45 | #29

    @zebruţa
    Văd că vorbim împreună şi ne înţelegem separat. Lasă-l pe 125, că l-am văzut. Hai să o luăm metodic, pe puncte:
    1. Ce îi spui iguanei la 110?
    2. Ce îi spui iguanei la 115?

  30. 19 octombrie 2009 la 01:46 | #30

    @Florian:
    Acelaşi lucru,pentru că am crezut că nu a văzut-înţeles.

  31. Florian
    19 octombrie 2009 la 01:47 | #31

    @zebruţa
    Si nu te-am trimis deloc la culcare, eu m-am prefăcut că plec, cu iguana, ca să mă uit pe geam şi să văd dacă-l scoţi pe Tiran din dulap.

  32. Florian
    19 octombrie 2009 la 01:50 | #32

    @zebruţa
    In sfârşit, ai înţeles ce mă tot chinuiam să îţi spun. Aaaaaaaaahhhhhhhhhhh, ce nervi ai putut să-mi mai faci! (stai liniştită că am glumit).

  33. 19 octombrie 2009 la 01:50 | #33

    @Florian:
    Ehei…a şters-o imediat Tiranul.A aruncat ocara şi a plecat!

  34. Florian
    19 octombrie 2009 la 01:55 | #34

    Acum chiar că plec, mai am doar trei ore de somn. Noapte bună, zebruţo zebruţo zebruţo zebruţo (nici nu ştii cât de mult îmi place să te alint zicându-ţi zebruţa). kiss kiss kiss kiss (câte unul pentru fiecare zebruţă)

  35. 19 octombrie 2009 la 01:56 | #35

    @Florian:
    Bine c-ai înţeles,că deja aveam de gând să chem un psiholog să-mi zică ce naiba am vrut să zic pe acolo laughing

    Noapte buna happy

  36. Florian
    19 octombrie 2009 la 01:58 | #36

    @zebruţa
    Lasă-l încolo de psiholog, că eu aştept să-i răspunzi la noapte bună măcar unui singur Flo, dacă nu ca mine, la patru zebruţe.

  37. 19 octombrie 2009 la 02:02 | #37

    Noapte bună,Flo.

  38. Florian
    19 octombrie 2009 la 02:05 | #38

    Reao, să ştii că nu plec de aici până nu îmi spui noapte bună cum se spune, nu aşa. Of, şi ce puţin mai aveam de dormit, dar se duce şi puţinul ăla din cauza zebruţei.

  39. 19 octombrie 2009 la 02:12 | #39

    @Florian:
    Eu nu sunt rea,eu sunt de treabă!Eu prestam la Tiran acuma că azi nu prea am trecut pe acolo şi am trecut şi pe la slvc si pe la mine.Şi eu aşa ştiu să spun noapte bună.

  40. Florian
    19 octombrie 2009 la 02:16 | #40

    @zebruţa
    Scuză-mă că am insistat, am făcut-o în joacă. N-aş mai fi stat pe aici,aşa cum am glumit, dar am trecut puţin pe ici – pe colo (şi pe la tine, am văzut că ai şters tot postul ăla cu manipularea), apoi am mai trecut încă o dată pe aici şi mă duceam la culcare. Cred că te-am supărat, îmi pare rău.
    Noapte bună, zebruţo.

  41. 19 octombrie 2009 la 02:17 | #41

    @Florian:
    Ce-am sters????????????????????????????????????????????

    N-am şters nimic măi,e acolo,de ce-mi dai emoţii??

  42. 19 octombrie 2009 la 09:16 | #42

    Neatza. big hug
    @Sebra
    Te asigur ca nu am alte identitati. Abia ma descurc cu una singura. Unul este Ciprian.

  43. 19 octombrie 2009 la 10:49 | #43

    @Ciprian:
    Dar nu te-am bănuit eu de aşa ceva happy

  44. Laura
    19 octombrie 2009 la 11:11 | #44

    O lămurire, că aseară a fost cam târziu şi nu vreau să se înţeleagă greşit faza cu accidentul cu italianul. Deci cam aşa a fost:

    într-o dimineată, cam pe la şapte şi ceva în drum spre lucru m-am oprit la o brutărie să-mi cumpăr nişte cornuri. Brutăria asta are nişte locuri de parcare cam naşpa.

    Eu: dau să scot masina din parcare. Chestia e că trebuia scoasă cu spatele într-un unghi de 90 de grade. Mă asigur: în oglinda retrovizoare stânga, dreapta şi apoi prin interiorul maşinii mă uit în spate şi apăs umpic pe acceleraţie că era cam deal şi nu mergea doar dacă lăsam ambreiajul. Deci dau să-ntorc în unghi drept în partea dreaptă cu spatele…
    In timp ce mă executam eu la manevra asta…

    Italianul: cu căsti în urechi, nu aude şi nu vede că eu tocmai ies din parcare şi se îndreaptă exact spre maşina mea. Şi doar Dumnezeu ştie cum, se împiedică şi cade exact cu un picior sub roata mea din stânga spate exact în momentul când eu apăs pe acceleraţie. El fiind jos, eu nu l-am văzut.

    Cum am simţit că am trecut peste ceva am oprit rapid, am coborât şi când l-am văst pe ăsta pe jos… nici nu ştiţi cum mi-a crescut pulsul… Dă-te la el, vezi ce are… N-avea nici pe dracu’… era speriat… acum că s-a speriat că a căzut ca o balegă sau de roata mea… probabil amăndouă.

    Intâmplător şi din fericire, toată faza a văzut-o un poliţist, care şi el vroia cornuri. Nu mi-a dat nici amendă, nici punct, nici carnetul nu mi l-a confiscat. Itacul o vrut o sută de euro şi să uităm toată treaba. Poliţistul m-a sfătuit însă să înştiintez totuşi asigurarea, că cine stie ce-i dă itacului mai incolo prin cap şi vine cu alte pretenţii şi eşti uşor de presat, dacă n-ai anuntat asigurarea. No, şi eu am urmat sfatul politistului, că am vrut si eu să fie treaba clarificată şi cum eu îmi iubesc libertatea mai mult ca banii… uite asa s-a ajuns la cam vre-o cinci sute pentru că asigurarea l-o trimis pe itac la o grămadă de doctori să vadă de-i bine. Si era bine.

    No, si acum o zi buna tuturor big hug

  45. 19 octombrie 2009 la 11:58 | #45

    @sebra: Vezi 125 tongue

  46. 19 octombrie 2009 la 12:01 | #46

    @Ciprian:
    Nu eu am făcut confuzia,slvc a făcut-o la mine pe blog,te-a confundat cu altcineva si Flo a întrebat-o dacă eşti tu sub alt id.Nu erai tu happy

  47. 19 octombrie 2009 la 12:02 | #47

    @Laura
    Pai daca umbli cu Porsul pe strazi la ore tarzii e normal sa cauzezi probleme ortopedice, vorba Tiranului.

    Aaa, ati vazut ca avem banner pe DC?big grin

  48. 19 octombrie 2009 la 12:09 | #48

    @sebra: Am citit acum tot blogul cap-coada si m-am lamurit. Deci slvc se gandeste la mine cand vorbeste cu altii. Acum Cristian si Ciprian seamana asa putin. In gimnaziu am figurat un an de zile cu prenumele asta in catalog. Credeam ca sunt nebune profele de ma tot strigau la prezenta Cristian. Le corectam si iar se repeta, dar niciuna nu s-a scuzat ca asa scrie la catalog. Pana am exasperat-o pe profa de biologie ca nu e in stare sa citeasca dupa un an de zile un nume. laughing

    @Laura
    Cred ca mai bine ne desenai exact cum l-ai calcat pe bombeu. Inca sunt nelamurit.

  49. 19 octombrie 2009 la 12:41 | #49

    @Ciprian:
    Bine că s-a lămurit laughing

  50. slvc
    19 octombrie 2009 la 17:32 | #50

    Wow, ce elegant am aterizat aici, direct din DC! Cu titirobilu’ am venit. Da’ apropos de asta. M-am cam uitat in evidentele contabile ale sindicatului si, cu mici exceptii, sunteti cam codasi la platit arogante Tiranului. Va rog deci respectuos s-o faceti, ca sa vada ca suntem niste domni, respectiv doamne. Va multumesc anticipat. Si acum, sa vad ce ati mai facut intre timp…

  51. slvc
    19 octombrie 2009 la 17:34 | #51

    @Ciprian: Nu stiu la ce te referi CRISTIAN? Io retin corect numele oamenilor. winking

  52. Florian
    19 octombrie 2009 la 17:36 | #52

    Bună seara, fete şi băieţi. Am o veste proastă pentru mine. O perioadă de timp, poate o lună, poate două, voi lipsi din Bucureşti, iar acolo unde mă duc nu am nici măcar calculator, cu atât mai puţin internet. V-am spus zilele trecute că, începând de azi, două luni sunt în şomaj tehnic. Din 21 decembire mai am şi 8 zile de CO, deci până după Revelion nu mai am serviciu.
    Bagajele sunt pregătite la uşă şi în câteva minute plec. După ce postez mesajul de rămas bun închid calculatorul şi plec, aşa că mă puteţi înjura în voie.
    O să-mi fie tare dor de voi, dar asta îmi este soarta. Vă las cu bine şi vă îmbrăţişez pe toţi, din inimă big hug

  53. slvc
    19 octombrie 2009 la 17:39 | #53

    @Florian: Flo, ai innebunit? Inteleg ca nu mergi la serviciu, dar pleci si de-acasa? Ce-ai, bre? Pe noi cui ne lasi?!!

  54. 19 octombrie 2009 la 18:07 | #54

    Florica, o sa ne lipsesti…

  55. slvc
    19 octombrie 2009 la 18:09 | #55

    @Florian: Poate totusi, inainte de a pleca, citesti depesa pe care ti-am trimis-o. happy

  56. 19 octombrie 2009 la 18:25 | #56

    OKS. Tiranul a coborât printre noi. Şi chiar ne citeşte comentariile. Hai, repede, nişte laude, că ie băiet de comitet. Mersi pentru bener, bre. Îţi suntem datori. Pui tu graficianul să-ţi facă un bener să-l agăţăm la intrarea sindicatului sau scot cariocile?

  57. 19 octombrie 2009 la 18:31 | #57

    @m3bis: voi comentati mai mult pe site, sa ma faceti mai vizibil in zelist. si mai puneti linkuri la texte, care aveti blog.
    ps: io cand v-am zis ca sunt de comitet, voi ca nu…
    pps: bai, ma ingrijoreaza florian..

  58. 19 octombrie 2009 la 18:42 | #58

    @Tirane
    Gata, şefu’. S-a-nţeles. Că cu astea, comentariile, le avem.
    A plecat să culeagă via şi stă până se astâmpără tulburelu’. De Florian vorbesc. Nu rezistă el mai mult. Parcă-l şi văd accesând DC-ul, pe wap, printre araci.

  59. slvc
    19 octombrie 2009 la 18:57 | #59

    @M3bis: Şi eu zic la fel. Doar să nu vă aşteptaţi să fie la fel de clar şi explicit, aşa cum ne-a obişnuit până acum. Da’ până-n Crăciun îşi revine el…

  60. Laura
    19 octombrie 2009 la 19:59 | #60

    Deci eu, dupa ce am citit mesajul lui Florain nu pot decat sa crying
    crying crying crying crying crying crying crying crying

  61. 19 octombrie 2009 la 20:02 | #61

    @Laura:
    Batiste. Mai multe batiste. Lasă soro, că n-a plecat pe front. Uite-aci un umăr să suspini pe el. Pentru lacrimi şi altele avem batiste. Aduceţi mai multe batiste, că tre’ să schimb cămaşa acuşi.

  62. Laura
    19 octombrie 2009 la 20:02 | #62

    Ma refer Florian, de lacrimi nici nu mai vad bine tastatura… ohhh

  63. Laura
    19 octombrie 2009 la 20:04 | #63

    @M3bis:

    schimb-o, ca deja unpacht de sevetele e ud… crying crying crying

  64. 19 octombrie 2009 la 20:08 | #64

    @Laura:
    Eu vorbeam de cămaşa ta. Că boceşti de sare cămeşa de pe tine. Unde pocnetu’ sunt batistele alea?

  65. Laura
    19 octombrie 2009 la 20:10 | #65

    Sa ne faca asa ceva… fara nici o avertizare… sa ne arunce asa direct in apa rece ca gheata… eu nu ma pot abtine crying crying crying

  66. Laura
    19 octombrie 2009 la 20:13 | #66

    Asta numeste el imbratisare???
    Copita, sut in fund, nimic altceva nu este crying crying crying

  67. 19 octombrie 2009 la 20:14 | #67

    @Laura:
    Păi n-ai plătit gazu’ la centrală? Mai dă drumu’ şi la apă caldă.

  68. Laura
    19 octombrie 2009 la 20:17 | #68

    @M3bis:

    Nu… Nu vreau decat sa ma inec in lacrimi…

    Nici o apa calda, nimic, doar lacrimi…

  69. slvc
    19 octombrie 2009 la 20:18 | #69

    Mie să-mi spuneţi ce ia-ţi făcut băietului de şi-o luat catrafusele şi ne-a lăsat baltă. Hai, că ştiţi voi ceva! sad

  70. slvc
    19 octombrie 2009 la 20:19 | #70

    @Laura: Auzi, fată, da’ dacă aş pleca io, tot aşa te-ai strofoca cu plânsu’?

  71. Laura
    19 octombrie 2009 la 20:19 | #71

    @slvc:

    eu am fost asa cuminte… si acum nu pot decat sa plang… sa ne paraseasca el asa… atat de rece…

  72. slvc
    19 octombrie 2009 la 20:20 | #72

    @Laura: Tu ai fost cuminte-cuminte? Şi deunăzi, cu pepe? Ai?! sad

  73. Laura
    19 octombrie 2009 la 20:21 | #73

    @slvc:

    da… da sa nu pleci si tu ca nu mai stiu cate lacrimi mai am…

    crying crying crying

  74. slvc
    19 octombrie 2009 la 20:24 | #74

    @Laura: Atunci plângi şi tu mai cu economie aşa… staţi un pic că merg să văd dacă nu-i ascuns în vreo căpiţă… Îi cam ştiu io locurile de hoinăreală. Până atunci, vedeţi de nu inundaţi sediul, că vai de mama voastră când m-oi întoarce! sad

  75. Laura
    19 octombrie 2009 la 20:24 | #75

    @slvc:

    pai daca el o avut-o pe sebruta, n-am vrut sa-l chinui… am vrut sa-i las libertate… dar chiar asa multa libertate n-am vrut sa-i dau, chiar sa plece asa? Dar chiar asa? Ohhh…

  76. Laura
    19 octombrie 2009 la 20:34 | #76

    Slvc sau M3Bis, va rog inchideti sala asta, ca prea-i dureros fara el.

  77. Laura
    19 octombrie 2009 la 20:44 | #77

    Se pare ca sunt singura aici… doar eu cu durerea mea… a murit ceva din sufletul meu de strigoita…

  78. 19 octombrie 2009 la 20:48 | #78

    Naspa! Vestea buna este ca-mi iau si eu pauza pe finalul saptamanii. Urla Iasul dupa mine si eu de dorul lui.
    Probabil fetelor o sa faceti o petrecere in pijama, iar M3bis si pepe o sa fie invitati vostri speciali.
    Dar pana atunci mai este timp, mai avem motive sa ne destrabalam impreuna la finalul zilelor voastre de munca.

  79. Laura
    19 octombrie 2009 la 20:56 | #79

    @Ciprian:

    hai pleaca si tu… ce pixu’ meu… luati-o toti la sanatoasa…

    Dar de fapt Iasi, nu-i acolo yoyo? poate dai de ea…

    Slvc sau M3Bis, va rog inchideti sala asta! Va rog, bitte, please, pe franceza nu stiu

  80. 19 octombrie 2009 la 21:00 | #80

    @Laura
    Ce treaba am eu cu YoYo? Ii tine Florian de cald pana la Boboteaza.

  81. Laura
    19 octombrie 2009 la 21:03 | #81

    Ma gandeam asa, ca-n rest noi ce vorbim aici suntem la distante mari unii de altii.
    Vei ramane doar pentru week-end in Iasi sau locuiest acolo?

  82. 19 octombrie 2009 la 21:29 | #82

    As vrea eu sa locuiesc acolo. Doar de joi pana sambata.

  83. Laura
    19 octombrie 2009 la 21:38 | #83

    @Ciprian:

    Nu am fost niciodata in Iasi, de fapt prin Moldova. Sau cel putin nu-mi amintesc. Poate cand eram mica cu ai mei…

    Dar daca tot iti cauti de lucru, poate ai noroc si gasesti acolo ceva si te poti muta. E poate greu, dar poate se va putea winking

    si mie cateodata imi vine sa iau campii si sa ma duc… dar chestia e ca nu stiu unde…

  84. 19 octombrie 2009 la 21:47 | #84

    Ar fi o varianta buna de job in iasi fiindca 99% dintre prieteni sunt acolo. Eu din contra, rar am iesit din Moldova tongue. S-a intamplat o data sa ma duc in capitala si o data prin zona reghinului.

  85. 19 octombrie 2009 la 21:56 | #85

    @Ciprian:
    Haidi, bre! Şi pi undi ai umblat luna triecutî?

  86. Laura
    19 octombrie 2009 la 22:02 | #86

    @Ciprian:

    Ar trebui sa iesi… lumea e chiar interesanta dincolo de munti happy

  87. Laura
    19 octombrie 2009 la 22:03 | #87

    @M3bis:

    Deschide si tu alta sala ca ma inec aici…

  88. 19 octombrie 2009 la 22:03 | #88

    Tot prin Moldova, in orasul ala care miroase nonstop a rahat de caine si i se spune Galati. Nici batut nu mai calc acolo.

  89. 19 octombrie 2009 la 22:25 | #89

    @Laura:

    Am deschis.

  90. 19 octombrie 2009 la 22:26 | #90

    @Ciprian:
    Vroiai a spune “nici băut”?