Acasă > Fără categorie > Am pneumonie

Am pneumonie

De fapt, am gripă. Sau răceală. Nu ştiu care dintre ele şi sincer nu mă interesează. Important e că pot să stau în pat. Până trece.

 

  1. slvc
    28 octombrie 2009 la 22:05 | #1

    @Florian: Poţi, puiule! Uite la tine: nevastă, amantă şi iubită! Toate deodată! yo poate ca şi mine şi ca mifty! Înţelegi? Prin “poarta” aia specială!

  2. Florian
    28 octombrie 2009 la 22:05 | #2

    @zebruţa
    Vreau să nasc.
    Ţeapă, nu vreau să nasc. Yoyo poate să posteze aici, la sindicat, videoclipuri. Mie îmi apare doar link-ul.

  3. 28 octombrie 2009 la 22:10 | #3

    @Florian:
    Păi şi io ştiu asta!

  4. 28 octombrie 2009 la 22:11 | #4

    @Florian
    Lumea are blog personal si are acces in zona de postare a insemnarilor la sectiunea HTML. Si acolo adauga embedul. Vezi daca ti-o fost lene sa faci blog.
    Si in embed poti sa stabilesti dimensiunea ferestrei.. printre altele.

    SeLePVCeaua este in gratziile M3bisului si e ghest administreităr a blogului de Sindicat.

  5. Florian
    28 octombrie 2009 la 22:12 | #5

    @şlvc
    Bine, iubito, acu’ înţeleg. Nu ştiam că şi nevastă-mea are cheia de la poarta aia specială, d’aia nu pricepeam.
    Da’ tot nu’nţeleg o chestie. Hai că tu i-ai şutit tetrisului cheia după o partidă d’aia cu vin roşu şi trabuce, da’ nevastă-mea de unde o are? S-a spurcat şi ea la chefuri d’alea?

    PS Şi lasă-mă cu trabucurile că mie-mi place să zic trabuce, e bine?

  6. slvc
    28 octombrie 2009 la 22:17 | #6

    @Florian: Îţi “esplică” Cipri mai bine ca mine. Deci, mişcă-ţi curu’ şi fă-ţi blog! E gratuit. Asta e! Dacă nu de dragul meu, măcar al strigoiţei, să ai şi tu unde-o duce seara, după ce plecaţi de la sindicat, să n-o mai plimbi prin parcuri şi s-o pui să admire eclipsa! winking

  7. Florian
    28 octombrie 2009 la 22:17 | #7

    @zebruţa
    M-aţi zăpăcit de tot. Tu ce ştii, să naşti, sau ai şi tu cheia de la poarta pe unde se dă brânci la videoclipuri pe bloaga asta? Cred că tetris vă dă vin roşu din surcele şi trabuce de păpuşoi, că prea are pentru toate gagicile care îi cer cheia de la poarta aia..

  8. Florian
    28 octombrie 2009 la 22:22 | #8

    @şlvc
    Strigoiţei îi plac eclipsele văzute dintr-un cavou în care e aşternut un pat de fân, că ea e romantică, nu ca tine.

  9. 28 octombrie 2009 la 22:22 | #9

    @Florian:
    Am văzut la mine pe blog cum se pune.
    La link-ul pe care vrei să-l pui,mai trebuie adăugat în faţa link-ul ceva ,şi în spatele lui altceva.
    [youtube=link;feature=related]

    ia incearca asa

  10. 28 octombrie 2009 la 22:25 | #10

    Aşezaţi-vă liniştiţi, tovarăşi. Când am timp şi chef mă ocup eu să măresc pensia, pardon, să bag embed-urile alea în comentarii…. Nimeni, în afară de mine, bineînţeles, nu are puteri care par anormale.
    @Floriane, ia dă cu ochiul pe la 297. Vezi că poţi şi tu acu’?

  11. Florian
    28 octombrie 2009 la 22:27 | #11

    @Ciprian
    Aha! Ahaha! Ahahaha! Păi zi bre aşa, că m-a chiaunit iguana de cap cu porţile şi cu cheile ei.

    Cu graţiile alea ale graţioasei nu trebuia să-ţi mai baţi gura, că ştiam de mult.

  12. slvc
    28 octombrie 2009 la 22:28 | #12

    @Florian: păi da, că patul meu acoperit cu satin roşu nu ţi-i plăcea! Îi cam prozaic! De-aia făceai numa Ihahaaa şi iuhuhuuuu atunci… Măi!

  13. 28 octombrie 2009 la 22:31 | #13

    @m3bis
    Acum ar fi necesar sa-mi escplici cum ai facut sa apara la Florian clipul ala la 297.
    Stiu eu ce stiu, dar nu sunt dactăr în aiti ca tine.

  14. slvc
    28 octombrie 2009 la 22:32 | #14

    Io mă duc pe blogul-mamă, să mă mai bag în seamă pe acolo, că-mi făcu onoarea dr. Şendroiu să mă viziteze pe “Sufletu’. Comerţului.” şi trebuie sa-i intorc gestul! happy

  15. Florian
    28 octombrie 2009 la 22:32 | #15

    @M3bis
    Pot pe dracu’, eu pun link-ul şi tu îl şmechereşti. E ca şi cum eu aş incălzi o tipă, iar tu ai… na, că era să mă scap pe bloaga ta.

  16. slvc
    28 octombrie 2009 la 22:34 | #16

    @Florian: … şi el ar… Hai, nu fii sfios, că aici avem voie cu înjurături şi porcoşenii. Deci… winking

  17. 28 octombrie 2009 la 22:35 | #17

    @Ciprian:
    Ai răspunsul la 315.
    @Florian:
    Ai înţeles acu’ de ce şmecheresc doar link-urile fetelor?

  18. Florian
    28 octombrie 2009 la 22:36 | #18

    @zebruţa (răspuns la 309)
    Adică eu trebuie să scriu youtube şi să pun semnul = înaintea link-ului, iar după el să pun ;feature=related, iar toată povestea asta să o vâr în paranteze mari?

  19. 28 octombrie 2009 la 22:38 | #19

    @M3bis
    Tu vrei sa uzam de functiile noastre? Poate ai uitat cine e Regele si cine e CCP pe aici. laughing

    Nu cred ca ai vrea sa primesti aici toate massurile cu Rares.

  20. 28 octombrie 2009 la 22:40 | #20

    @Florian:
    Cred.Încearcă.

  21. 28 octombrie 2009 la 22:40 | #21

    [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=-BPz9SqYxmE;feature=related]

  22. Laura
    28 octombrie 2009 la 22:40 | #22

    Halli hallo, doar scurt happy

  23. 28 octombrie 2009 la 22:41 | #23

    @Ciprian:
    Nope, voi aţi uitat cine e ministru de interne. Interne, da?
    Şi cine naiba e Rareş ăsta?

  24. Florian
    28 octombrie 2009 la 22:41 | #24

    @slvc
    Moamăăă, nu-mi mai aminti de satinul ăla roşu, că simt mi se ciuleşte urechea à bleagă. Io ziceam că-i mai bun cavoul căptuşit cu fân decât dacă-mi fac bloagă, da’ patul tău…. iiiihaaaaa! Vin şi io la noapte să-ţi bat cu copita-n geam?

  25. 28 octombrie 2009 la 22:41 | #25

    @sebrrrrrooo
    Te trec pe lista blau-grana. Tu umbli cu mistouri pe aici?

  26. Laura
    28 octombrie 2009 la 22:41 | #26

    M3bis inca ai pneumonie? Hai ia un cognac sa-ti treaca winking

  27. 28 octombrie 2009 la 22:42 | #27

    @Laura:
    Toata lumea, în cor, HALLI HALLO.
    Fată, zi-le pe unde umbli, că te caută ăştia prin toate capitalele….

  28. 28 octombrie 2009 la 22:43 | #28

    @Lauraaaaa
    Hallooooo!
    Wie geht es dir?

    Rad copii astia mari de mine ca tu esti in Berlin nu in Bucuresti? Deci cum ii treaba?

  29. Laura
    28 octombrie 2009 la 22:43 | #29

    numa’in una, desi as umbla eu prin alta acum winking

  30. Florian
    28 octombrie 2009 la 22:44 | #30

    @şlvc (răspuns la 316)
    … şi el ar stropi-o să o răcorească, na!

  31. Laura
    28 octombrie 2009 la 22:45 | #31

    Berlin, da e Berlin, hotelul e chiar langa ministerul de interne… o groaza de politisti pe-aici, de nu indraznesc sa scot cognacul laughing

  32. 28 octombrie 2009 la 22:45 | #32

    @Tetrist
    “0727075848 Buna, numele meu este Ionut, sunt insurat cu o fata numita Alina si avem un copil nou nascut, numit Raresh . El inseamna tot ptr. noi si recent doctorii au descoperit ca are cancer la creier. Din pacate eu si sotia mea nu avem bani nici macar sa platim facturile lunare, dar am facut o intelegere cu YAHOO si AOL si am cazut de acord ca ptr fiecare persoana care primeste acest mesaj sa primim 5 centi in schimb. Deci te rog trimite acest mesaj tuturor persoanelor din lista si ajuta-ne! Da-l mai departe te rugam HAIDETI SA AJUTAM, ITI IA MAI PUTIN DE 60 SECUNDE. Merita fiecare cate o sansa! E doar un copil. Ajutati-l! Cine are inima il da mai departe asa lam primit si eu si il dau mai departe ca am inima asta e viata”

  33. Laura
    28 octombrie 2009 la 22:46 | #33

    @Florian:
    buna iubite magarus kiss

  34. 28 octombrie 2009 la 22:46 | #34

    @Ciprian:
    Eu aşa am văzut că a apărut pe lângă link când am pus pe wordpress.
    @Laura:
    Hei hello !

  35. 28 octombrie 2009 la 22:46 | #35

    @Laura:
    Vezi ca ai pus un “n” in plus la web-ul cela din imeil. de-aia n-apare gravataru’

  36. Laura
    28 octombrie 2009 la 22:48 | #36

    @M3bis:

    sefu’ cum le stii tu toate! nici aici nu ma pot ascunde de tine. Hai noaroc!

  37. 28 octombrie 2009 la 22:49 | #37

    @Ciprian:
    L-am dat. Mai de-o-parte. Tu vii cu Rareş acum, când dă Laura de băut?

  38. Florian
    28 octombrie 2009 la 22:49 | #38

    @zebruţa (răspuns la 320)
    Iaca încerc:

    [youyube=http://ro.video.clipta.com/animale__super_haioase__v9231787db45f601722ff;feature=related]

    Tu chiar te aşteptai să îmi iasă?

  39. slvc
    28 octombrie 2009 la 22:49 | #39

    @Florian: Măi, te dai cuminte acum, că-ţi apăru strigoiţa?! Da’ ce, a început să folosească şi ea linguroiul, ca yo?! big grin

  40. 28 octombrie 2009 la 22:50 | #40

    @Laura:
    Să trăieşti. Bun al dracu’ cognacu’ ăsta… E de la room service?

  41. Laura
    28 octombrie 2009 la 22:51 | #41

    @sebra:

    Salutari!

  42. Laura
    28 octombrie 2009 la 22:52 | #42

    @slvc:

    ce mai faci sefa? Au fost cuminti cotcodacei?

  43. 28 octombrie 2009 la 22:52 | #43

    @Tetris
    Si la pomeni se bea, Maestre. Oricum ideea de moarte ii surade Strigoitei. Deja se simte ca acasa.

  44. Florian
    28 octombrie 2009 la 22:52 | #44

    Măi, voi mă tineţi de vorbă ca să nu văd că mi-a venit iubita.
    Puuuuuuuuuuuuuuuup, Laura!

  45. 28 octombrie 2009 la 22:53 | #45

    @Florian:
    Căpos mai eşti. Şi mi-ai stricat şi aranjarea în pagină. Nu poţi, bre, a pune vidouri. Pui lincul şi ţi-l fac io emisiune televizată.

  46. Florian
    28 octombrie 2009 la 22:56 | #46

    Laaaauuuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Răspunde-mi, Laaaauuuraaaaaaaaaaaaaaaa! Te puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup!

  47. Florian
    28 octombrie 2009 la 22:57 | #47

    Laaaaaaauuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

  48. slvc
    28 octombrie 2009 la 22:57 | #48

    @Laura: Daaaaa, mai ales Mărirea Sa! (ihihihii!)

  49. Laura
    28 octombrie 2009 la 22:57 | #49

    @M3bis:

    de la bar… sa vezi ce barkeeper chipes e aicisi ce barkeeperita…

    Da’ berea specifica din berlin e un dezastru… dezastru!
    bleac…

  50. Florian
    28 octombrie 2009 la 22:57 | #50

    Laaaaaaaaaaaaauuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

  51. 28 octombrie 2009 la 22:58 | #51

    @Floriane
    Te ignora precum o mogula? O fi in bani? laughing

  52. slvc
    28 octombrie 2009 la 22:58 | #52

    @Florian: Wow, ce ecou are sala asta! Cred c-ar trebui s-o schimbăm, ce zici tetrise?

  53. Laura
    28 octombrie 2009 la 22:59 | #53
  54. slvc
    28 octombrie 2009 la 23:00 | #54

    @Ciprian: În baruri, poate! N-o vezi ce tot zice?!

  55. Florian
    28 octombrie 2009 la 23:01 | #55

    crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying

  56. slvc
    28 octombrie 2009 la 23:01 | #56

    Noa, că se găsiră, în sfââââââââââââââââââââââââââââââââââââârşit!

  57. 28 octombrie 2009 la 23:01 | #57

    De ce scrie AJAX EDIT COMMENTS cand vreau sa editez un comment deja postat?

  58. slvc
    28 octombrie 2009 la 23:02 | #58

    Ai di capu mieu! Ce-i aicea?! Parastas, sau regăsirea sufletelor-pereche?!

  59. slvc
    28 octombrie 2009 la 23:03 | #59

    @Ciprian: Sic dixit Ajax! winking

  60. Laura
    28 octombrie 2009 la 23:03 | #60

    @Florian:

    nu mai plange…gata.
    uite: o mie de pipici pe un botic: al tau :-X

  61. 28 octombrie 2009 la 23:03 | #61

    @slvc
    Si au trait fericiti pana la adanci batraneti. laughing
    Dar parca esti invidioasa putin…

    Vesnica lor pomenire, vesnica pomenire….

  62. Florian
    28 octombrie 2009 la 23:03 | #62

    kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

  63. slvc
    28 octombrie 2009 la 23:04 | #63

    @Ciprian: Who, meeeeeeeeeeee?

  64. Laura
    28 octombrie 2009 la 23:05 | #64

    @slvc:

    am venit doar sa va slut putin, dar iar plec.
    Eu abia acum inteleg ce inseamna sa te extermine astia… sad

  65. 28 octombrie 2009 la 23:05 | #65

    @SLVC
    Baga un bollywood laughing

  66. Florian
    28 octombrie 2009 la 23:05 | #66

    @Ciprian (răspuns la 361)
    Nu e invidioasă măi, nu vezi că toarce multumită?

  67. slvc
    28 octombrie 2009 la 23:06 | #67

    Măi, copii, hai să ne retragem, că deranjăm, nu vedeţi?! (rolling on the floor)

  68. 28 octombrie 2009 la 23:06 | #68
  69. Laura
    28 octombrie 2009 la 23:07 | #69

    @Florian:

    esti nebun… chiar nebun happy

  70. 28 octombrie 2009 la 23:07 | #70

    @slvc: Chiar deloc?tongue Diceam si eu asa ca doar si tu m-ai injurat cu sic dixit PSV Eindhoven

  71. Florian
    28 octombrie 2009 la 23:07 | #71

    @Laura (răspuns la 364)
    Ia şi toţi pupicii mei cu tine.

  72. Florian
    28 octombrie 2009 la 23:09 | #72

    @Laura (răspuns la 369)
    După tine, strigoiţo.

  73. 28 octombrie 2009 la 23:10 | #73


    Pentru Flo si La, fara numar, fara numar!!!

  74. 28 octombrie 2009 la 23:10 | #74

    BRE, AM DESCHIS ALTĂ SALĂ

  75. Florian
    28 octombrie 2009 la 23:11 | #75

    @all
    Haideţi dincolo, că a deschis tetris sală nouă în cinstea iubitei mele (dau un butoi de vin, tetrisule).
    Hai, strigoiţo.

    PS Mulţam de videoclip, iguano, o să vin să-l văd după ce o pleca strigoiţa.

  76. 28 octombrie 2009 la 23:18 | #76

    Bre, Cipriane, nu mă lasa să trag atâta de tine, că eşti ditamai găliganul! Hai dincolo, la ăia cu probleme de respiraţie! big grin

  77. 28 octombrie 2009 la 23:23 | #77

    @SellValceaua Am venit, am vazut, m-am intors si am revenit dncolo.