Acasă > Bârfe > Temă interimară

Temă interimară

Până reuşesc să pun cât de cât la punct o temă pentru noul sediu şi în urma plângerilor, o să ne certăm pe tema asta.

Later edit: Singurul mod de a pune Răspunde la comentarii este chestia asta cu căsuţă în căsuţă. Aştept feedback. (sondajul din dreapta)

Later later edit: S-a votat. Deci NU. Aveţi număr la comentarii ca să vă puteţi răspunde unul altuia. Folosiţi @ să ne putem înţelege.

  1. 19 noiembrie 2009 la 22:56 | #1

    Chiar asa.. ma apuca somnul iar, sa mai aerisim sala asta.

    Cred ca Laura a facut prajituri cu gaze,e cam sufocant aici.

  2. yeonsaeng
    19 noiembrie 2009 la 23:16 | #2

    linsite si pace ce-i aici..ouu ieees
    care i-a blocat slvcelei cotetu de nu mai poate fata sa scoata macar urechea? tot tu tetris?ntzz ntz ntz

  3. 19 noiembrie 2009 la 23:19 | #3

    Seara placuta. E liniste ca in cavoul strigoitei si actualizarea paginilor se face foarte greu.

  4. yeonsaeng
    19 noiembrie 2009 la 23:21 | #4

    da ce faci fata?te dai la fund?

  5. yeonsaeng
    19 noiembrie 2009 la 23:21 | #5

    evident ca cip era destinataul

  6. 19 noiembrie 2009 la 23:32 | #6

    Ce destinatar bre? Eu nu inteleg nimic din ce vb in seara asta…
    Capitanul se scufunda odata cu vasul.

  7. yeonsaeng
    19 noiembrie 2009 la 23:35 | #7

    laughing))cum asa?

  8. yeonsaeng
    19 noiembrie 2009 la 23:40 | #8

    hai ca ma reorientez si eu spre alte plaiuri..noapte buna tuturor!

  9. 19 noiembrie 2009 la 23:56 | #9

    hai bye

  10. 20 noiembrie 2009 la 00:07 | #10

    Sara buna! big grin
    S-a luat microbul prajiturii, in seara asta am fost la o vecina, care a tinut musai s ao asist la facutul… PRAJITURII!!!I-a iesit binisor, doar ca nu s-a rumenit uniform. Gustul a fost tot excelent.

    Laura, punem doar 200 grame de faina! Eu am diverse cani si instrumente de masurat, ca nu ma bazez pe ochi.

  11. melami
    20 noiembrie 2009 la 09:57 | #11

    Neatza, sunt doar in trecere pe aici, dar nu m-am putut abtine sa nu incerc sa va binedispun:

    Un tip si-o tipa in pat, actiune din greu.
    Dintr-o data se aude o frana de masina in fata casei, tipul sare din
    pat, isi ia hainele in brate, tipa ii deschide geamul, si sare.
    Dupa un timp se aude un ciocanit la usa .
    Tipa deschide, in usa … tipul cu hainele in brate…
    - Ioiii tu nevasta, da’ stresati mai suntem!

    Ne vedem mai pi sara! happy

  12. m3bis
    20 noiembrie 2009 la 10:07 | #12

    Neaţa! winking

  13. 20 noiembrie 2009 la 13:58 | #13

    @melami – laughing)))))))))) + emoticonul ala cu brate deschise!
    P.S. – Te rebranduisi? si-la-vara-cald => melami.. De ce? big grin

  14. 21 noiembrie 2009 la 17:30 | #14

    laughing Bun banc, la fel de bun ca urmatorul winking (Apropo , imi merge blogul)

    Cica Itik era in pat cu nevasta, ea dormea, el nu dar se tot framanta, ba se intorcea pe o parte, ba pe alta.. si intr-un tarziu se trezeste soata si il intreaba ce tot are de nu doarme.
    Itik- Nu pot dormi nevasta, ca sunt stresat
    Soata lui Itik – Da spune ce s-a intamplat, poate se rezolva
    Itik – Stii ca anul trecut am imprumutat niste bani de la vecinul Strul
    Soata lui Itik – Da asa este si ce s-a intamplat?
    Itik – Dimineata trebuie sa-i dau banii si nu am de unde. Si de asta nu pot dormi, sunt foarte stresat.
    Soata lui Itik – Apai asta nu e problema grava. Hai ca rezolv eu indata.

    Se da jos din pat nevasta si deschide larg geamul si incepe sa strige;
    Soata lui Itik- Strul, bai vecine, dormi?
    Se trezeste Strul , iese in curte.
    – Acum nu mai dorm, dar ce s-a intamplat?
    Soata lui Itik: – Tu stii ca avea barbatu’miu are sa-ti dea dimineata niste bani inapoi?
    Strul – Da, stiu. L-am imprumutat acum un an si dimineata e scadenta.
    Sotia lui Itik;- Apai sa stii ca nu are banii sa ti-i inapoieze.
    Si inchide asta geamul si se baga in pat.
    Itik – Apai nevasta tu asa crezi ca ai rezolvat problema
    Soata lui Itik – Da Itik . Acum noi dormim linistiti si el stresat.