Acasă > Bârfe > Încă mai avem de aranjat

Încă mai avem de aranjat

Trebuie. Să punem smiloi, buton de editare, buton de răspunde, să traduc tema în limba românească. Azi. Dar când mă voi întoarce de la vot. Vă sfătuiesc şi pe voi să faceţi la fel. Adică să mergeţi la vot. Chipintaci.

  1. 22 noiembrie 2009 la 21:34 | #1

    @Laura
    Acum l-am baut, abia am facut rost de niste gheata. E buun, da bun rau. Te racoreste si te infierbanta in acelasi timp.

  2. Florian
    22 noiembrie 2009 la 21:34 | #2

    @Laura
    Nu mi se deschide Yahoooooooooooooooo sad sad sad

  3. Laura
    22 noiembrie 2009 la 21:35 | #3

    Măgăruşule, io cred ca mai iute la linia fierbinte pentru femei hihihi… brrr, ce frig e aici, brr

  4. Laura
    22 noiembrie 2009 la 21:37 | #4

    Ai fost rău deci, ha? Spune tot-tot. Lasa-l dreacu’ de iahu, nu te necăji din atâta. Ui ia inca un rom si un « pipic » happy

  5. Florian
    22 noiembrie 2009 la 21:40 | #5

    @Laura
    D’asta imi esti strigoito? Nici n-ai terminat bine cu pepe si incepi cu Andrei B, ai?

  6. Florian
    22 noiembrie 2009 la 21:42 | #6

    @Laura
    N-am ce spune, mai bine spune tu pe cine ai ascuns in cavou, de nu se mai deschide. Nu cumva o fi pepe, ca pe aici nu-l mai vad.

  7. Laura
    22 noiembrie 2009 la 21:42 | #7

    Pepe? Nu l-am mai vazut de cam multisor… pe unde-o umbla? Iar e trist si fara cuvinte? Vezi trebuie sa-l mangaie cineva winking

  8. Florian
    22 noiembrie 2009 la 21:47 | #8

    Mangaie-l, strigoito, mangaie-l, ca ma duc si eu pe Daily Cotcodac, s-o gasi ceva de mangaiat pe acolo.

  9. Laura
    22 noiembrie 2009 la 21:55 | #9

    Răule! Răule! N-am zis că io îl mângâi, ci că poate s-ar găsi cineva! Şi eu vreau să se găsescă cineva să mă mângâie! Răule! crying

  10. Laura
    22 noiembrie 2009 la 21:56 | #10

    cum il faci pe ala care stoarce lacrimi? crying

  11. Florian
    22 noiembrie 2009 la 22:02 | #11

    Pe ala care stoarce lacrimi il faceam cu doua puncte (adica happy urmate de doua paranteze ((. Asta era valabil inainte, acum nu mai iese. Iese ala trist urmat de o paranteza. Uite: crying

  12. Laura
    22 noiembrie 2009 la 22:03 | #12

    no. crying crying crying crying

  13. Florian
    22 noiembrie 2009 la 22:04 | #13

    N-ai zis ca il mangai pe pepe, dar te-ai invartit pe langa el o seara intreaga, mai acum cateva zile. Iar acum vrei sa te incalzeasca Andrei B, cu telefoane fierbinti.

  14. Laura
    22 noiembrie 2009 la 22:06 | #14

    Gelosule! Gelosule! Aşa ai tu incredere in strigoiţă? crying

  15. Florian
    22 noiembrie 2009 la 22:08 | #15

    Pai incredere am, dar iti place sa ma necajesti.

  16. Florian
    22 noiembrie 2009 la 22:10 | #16

    Si de ieri m-am lasat de fumat, iar tu ma faci sa ma apuc din nou sad

  17. Laura
    22 noiembrie 2009 la 22:11 | #17

    Vai, ce te mai trag de urechi! Chiar si de aia bleaga big grin
    Na, sa vezi necajeala!

  18. 22 noiembrie 2009 la 22:11 | #18

    strigoita ma place din cauza danturii mele perfecte big grinbig grin

    da … sunt implicat in porcaria asta …fara sa vreau , nu in fraudareci in numaratoarea paralele a voatelor , bag ceva in ea politichie si in voatele lor… io la ora asta trebuia sa fiu acasa in patul meu cald …sau in fata calculatorului …. tot acasa , dar din pacate sunt la munca si nu pot face nimic crying

  19. Laura
    22 noiembrie 2009 la 22:13 | #19

    Te-ai lasat de fumat?! Ce bineee… iuhuuu… gata nu te mai trag de nici o urechuse… ti le mangai…

  20. Laura
    22 noiembrie 2009 la 22:15 | #20

    Andrei, pe baza voluntara?

  21. Florian
    22 noiembrie 2009 la 22:16 | #21

    @Andrei B
    Las’ ca nu pe degeaba faci numaratoarea aia, ti-o iesi si tie ceva.

  22. Laura
    22 noiembrie 2009 la 22:19 | #22

    @Florian
    Cum de te-ai lasat de fumat? De ce?

  23. Florian
    22 noiembrie 2009 la 22:19 | #23

    @Laura
    Stai ca abia de doua zile m-am lasat, sa vad cat ma tine. Sambata dimineata m-a apucat asa, o nebunie, am aruncat pachetul de tigari la gunoi si am zis gata cu fumatu. Sper sa ma tina, daca nu ma mai necajesti tu.

  24. Florian
    22 noiembrie 2009 la 22:20 | #24

    *fumatul

  25. Florian
    22 noiembrie 2009 la 22:22 | #25

    N-am avut niciun motiv special. De mult ma gandesc ca e o tampenie de care ar trebui sa ma las. In ultimul timp le redusesem la 6-7 pe zi, iar sambata dimineata am zis pur si simplu gata.

  26. Laura
    22 noiembrie 2009 la 22:27 | #26

    Foarte bine. E bine pentru tine in primul rand, dar ce prostii vorbesc. Tu stii asta si singur. Uite o sa incerc sa nu te mai necajesc, dar un telefon la linia fierbinte am voie? doar unul, ca-i cam frig pe aici, brrr? winking

  27. 22 noiembrie 2009 la 22:30 | #27

    da da … imi ies ochii si nimic altceva … pe baza de voluntar fara drept de apel am ajuns sa fiu aici ..ca doar patronul e patron si trebuie respectat cuvantul lui sad

  28. Florian
    22 noiembrie 2009 la 22:32 | #28

    big grin big grin big grin Esti imposibila! Ma duc sa fumez o tigare big grin big grin big grin

  29. Laura
    22 noiembrie 2009 la 22:37 | #29

    Da, Andrei seful e sef! Sau sefa e sefa happy
    No, las ca trece si numaratoarea asta, vezi ce numeri sa iasa ala care trebe prezident hihihi

    Magarusule, sa nu te prind la tigara! Ca iar te trag de urechiuse! Si nici pupici nu-ti mai au! Ce io vreau sa-l sun pe Andrei sa-i zic ce trebe sa numere, sa iasa bine cu presedintele sa dea caldura la blocuri, nu de altceva big grin

  30. Laura
    22 noiembrie 2009 la 22:39 | #30

    Si magarusule, tu esti ala rau si zici ca esti cuminte… uite chiar si iahu-ul te pedepseste hihihi

  31. Florian
    22 noiembrie 2009 la 22:42 | #31

    Nu e iahu-ul de vina, ai inchis tu cavoul, ca sa nu vad ca l-ai ascuns pe pepe inauntru.

  32. Laura
    22 noiembrie 2009 la 22:43 | #32

    Măgăruşule, tu chiar ai plecat la ţigara? crying crying crying

  33. Laura
    22 noiembrie 2009 la 22:46 | #33

    Pai Pepe are nevoie de un locsor unde sa-si odihneasca sufletul, asa ca l-am lasat inauntru, dar mai e loc si pentru tine acolo. Pe tine pe pun la acelasi nivel cu mine, chair langa mine, ca pe Pepe l-am pus pe nivelul din dreapta happy

  34. Laura
    22 noiembrie 2009 la 22:47 | #34

    Ma faci sa ma emotionez si uite ce de greseli am facut… ufff, iubite magarus… ufff, ce te-as smotoci umpic!

  35. Florian
    22 noiembrie 2009 la 22:48 | #35

    N-am plecat la tigare, strigoito, am plecat in alta parte, dar mi-e rusine sa-ti spun unde.

  36. Florian
    22 noiembrie 2009 la 22:49 | #36

    Mai strigoito, tu ce vrei sa facem toti trei in cavoul ala?

  37. Florian
    22 noiembrie 2009 la 22:54 | #37

    Buhuhuuuuu, unde esti? Ai plecat la o tigare?

  38. Laura
    22 noiembrie 2009 la 22:55 | #38

    Aici, prezent!

  39. Florian
    22 noiembrie 2009 la 22:57 | #39

    Pai asteptam un raspuns la 136.

  40. Laura
    22 noiembrie 2009 la 22:57 | #40

    Pepe isi trage umpic sufletul, se odihneste, isi strange puteri spre a o lua din nou la goana prin lume, iar noi doi… chiar vrei sa spun aici fata de tot sindicatul winking ?

  41. Florian
    22 noiembrie 2009 la 23:00 | #41

    Sssssssssssst! Eu de pepe intrebam strigoito.

  42. Florian
    22 noiembrie 2009 la 23:01 | #42

    Dar tu ai fumat vreodata strigoito?

  43. Laura
    22 noiembrie 2009 la 23:04 | #43

    Cand eram copil am gasit cu alti prieteni un pachet de Carpati pe jos. Pachet pe care noi l-am pipat de numa’ si apoi ne-am dus sa furam ceapa si am mancat-o cruda, sa nu mirosim a tigari big grin

  44. Florian
    22 noiembrie 2009 la 23:07 | #44

    Ei, asta nu se cheama ca ai fumat. E tare scarbos sa te lasi, daca esti fumator. Tot timpul numai la tigari ma gandesc. Noroc ca le-am aruncat, ca daca le mai aveam in casa precis ca nu rezistam.

  45. Laura
    22 noiembrie 2009 la 23:11 | #45

    Da, e o dependenta de care e foarte greu sa scapi. De fapt, ca de orice depandenta. Dar daca ai fumat doar 7 pe zi, n-ai fost chiar atat de tare de dependent, nu? Cum e la cei ce fumeaza un pachet sau doua oare?

  46. Laura
    22 noiembrie 2009 la 23:11 | #46

    Si eu care credeam ca tot timpul te gandesti la mine… ufff…

  47. Florian
    22 noiembrie 2009 la 23:14 | #47

    6-7 pe zi in ultimele doua trei luni, de cand ma distrez cu un helicobacter pylori. Inainte fumam 12-14 pe zi, iar si mai inainte un pachet pe zi.

  48. Florian
    22 noiembrie 2009 la 23:16 | #48

    Ma gandesc si la tine strigoito. Ma gandesc ca ti-ar parea bine sa ma las si atunci mi-e mai usor.

  49. Laura
    22 noiembrie 2009 la 23:17 | #49

    No, cum bine zici, bine ca le-ai aruncat. Poate te poti abtine sa nu mai cumperi altele. Si eu anumite dependente, de care nu pot scapa. Ce nasol!

    Te distrezi cu o bacterie big grin, poate scapi si de ea. Apoi cine mai e ca tine laughing

  50. Laura
    22 noiembrie 2009 la 23:20 | #50

    Da, iubite magarus, te gandesti bine. Chiar imi pare bine happy }{

  51. Florian
    22 noiembrie 2009 la 23:21 | #51

    Maine, daca s-o deschide yahu-ul, o sa vin la cavou sa-mi povestesti de dependentele de care zici. Poate te pot ajuta in vreun fel.
    Dar acum nu te tin de vorba prea tarziu? Eu n-am nicio treaba, dar tu nu ar trebui sa te duci la culcus?

  52. Florian
    22 noiembrie 2009 la 23:21 | #52

    }{

  53. Laura
    22 noiembrie 2009 la 23:29 | #53

    E frumos sa vii la cavou, dar nu cred ca poti sa ma ajuti cumva. Stii, doar singur, dependentele sunt foarte greu de invins, mai ales daca le ai de ani de zile.
    Nu, mai pot sta umpic. Azi-noapte am baut o gramada, apoi am dormit azi toata ziua aproape. Si tie un pupic pe botic ca sa tremuri de emotie pana in varful coditei happy

  54. Florian
    22 noiembrie 2009 la 23:34 | #54

    Pai si dependenta mea de fumat e de ani de zile. Fumez de la 17 ani si e ceva vreme de atunci. Daca eu ma pot lasa de fumat, poate renunti si tu la dependenta ta, impreuna cu mine. Ne va ajuta gandul ca suntem impreuna.
    Si tie trei pupici, pe gaurile care-ti tin loc de gurita si de ochi, ca sa tremuri de emotie pana ti-o cadea cearsaful si ti s-or risipi oasele pe jos.

  55. Laura
    22 noiembrie 2009 la 23:39 | #55

    Esti un magarus tare-tare dulce… ma faci chiar sa zambesc. Nu stiu, putem incerca, vorba aia “incercarea moarten-are, numa’ cine inceraca moare” big grin
    Dar nu sunt sanse prea mari de reusita sad
    Si cine-mi aduna apoi oasele de pe jos, ha? Vezi, iar ma faci sa-l sun pe Andrei!

  56. Florian
    22 noiembrie 2009 la 23:42 | #56

    Dar ce, crezi ca eu nu sunt in stare sa fac ce poate sa faca Andrei? Iti adun oasele dar, ca pedeapsa ca te gandesti la Andrei, iti pun mainile in locul picioarelor.

  57. Laura
    22 noiembrie 2009 la 23:47 | #57

    Hihihi… ma rostogolesc de ras… cum mai arat eu acum? Offf… offf si toate astea din cauza unui pupic! Hihihi… ca de-ti mai zic si de Pepe cine stie ce idei iti mai vin thinking

  58. Florian
    22 noiembrie 2009 la 23:50 | #58

    Iti pun si capul invers, sa mergi inainte si sa te uiti inapoi. Si o sa mergi in maini, iar cu picioarele o sa mananci si o sa te scarpini in fund.

  59. Laura
    22 noiembrie 2009 la 23:53 | #59

    hihihi… esti chiar nebun… no, bine, atunci nu ma mai las pupacita de de emotie sa mi se risipeasca oasele… hihihi, ma dor falcile de ras…hihihihi

  60. 22 noiembrie 2009 la 23:58 | #60

    gataaaaaaaaaaaaa acasa cu mine ca imi ajung …nb cotcodacilor si ne vedem maine

  61. Florian
    23 noiembrie 2009 la 00:00 | #61

    Hai mai strigoito, tu chiar m-ai crezut? Pai daca te montez anapoda nu ma mai descurc cu tine in cavou. In loc sa te tin de mana, te gadil in talpa si, cand mi-e lumea mai draga, te apuca rasul.

  62. Florian
    23 noiembrie 2009 la 00:00 | #62

    nb AB, dar tare mult statusi pe aici.

  63. Laura
    23 noiembrie 2009 la 00:01 | #63

    nb Andrei!

  64. Laura
    23 noiembrie 2009 la 00:04 | #64

    Hihihi… magarusule, tu esti atat de shod… cred ca tocmai ai vrut sa-mi dai un pupic pe gurita si te-ai trezit cu par pe limba…hihihi

  65. Florian
    23 noiembrie 2009 la 00:06 | #65

    Strigoito, sa stii ca m-am dat viteaz, dar azi m-am sculat devreme, am avut si de umblat, iar acum mi se cam inchid ochii. Offf, te-am suparat. sad

  66. Florian
    23 noiembrie 2009 la 00:07 | #66

    big grin big grin big grin De unde par pe limba? Nu-ti epilezi parul de pe picioare?

  67. Laura
    23 noiembrie 2009 la 00:07 | #67

    Nu, nu m-ai suparat. Noapte buna, magarusule!

  68. Florian
    23 noiembrie 2009 la 00:09 | #68

    Aoleu, stai ac am vazut ca ai zis altceva, ai zis de gurita. Pai numai picioarele ti le puneam in locul mainilor, capul si celelalte le lasam la locul lor.

  69. Florian
    23 noiembrie 2009 la 00:10 | #69

    Noapte buna, strigoito. Nici nu mai stiu unde sa te pup sad

  70. Florian
    23 noiembrie 2009 la 00:11 | #70

    Te pup si eu unde oi nimeri }{

  71. Laura
    23 noiembrie 2009 la 00:12 | #71

    Somnic usor si pe maine… }{

  72. M3bis
    23 noiembrie 2009 la 07:57 | #72

    Neaţa. Acum avem di tăti. Vedeţi că am deschis sală nouă.