Acasă > Bârfe > Ne-am mutat

Ne-am mutat

Cu căţel, cu purcel, am luat până şi varul de pe pereţii de la adresa veche.

După cum nu aţi observat, adresa care vă apare acum în bara de sus nu mai e http://cotcodacii.webatu.com, ci http://www.cotcodacii.ro. Adică ne-am ajuns. Avem şi noi casa noastră. Ţin să mulţumesc sindicaliştilor Şilavarăcald, LauraFlorian şi Kekee care şi-au scuturat de praf buzunarele şi au contribuit la acest lucru.

Rog pe cei care au în blogroll adresa sindicatului, dacă mai intră pe aici, să modifice în consecinţă adresa site-ului.

Deocamdată e casă nouă, nu am descoperit pe unde trec toate conductele de apă rece şi firele de 220. De aceea vă rog, dacă întâmpinaţi vreo greutate în utilizarea noului blog, să mă anunţaţi.

  1. Laura
    7 februarie 2010 la 14:28 | #1

    kiss maga, daca se ia gripa apoi am leac de cojocul ei big grin

  2. yeonsaeng
    7 februarie 2010 la 14:37 | #2

  3. yeonsaeng
    7 februarie 2010 la 14:39 | #3

    @flo
    api sa avem pardon daca e asa..ca nu m-a dus gandul sa ma uit mai sus
    uite,poti s-o mai pui o data
    si pe asta:

  4. Florian
    7 februarie 2010 la 14:45 | #4

    @silavaracald
    @yeonsaeng
    Aveţi grijă de unde începeţi cu scărmănatul ăla, să nu iasă vreo dandana big grin

  5. Florian
    7 februarie 2010 la 14:46 | #5

    @yeonsaeng
    Iaca ti-am mai pus-o o data big grin

  6. Florian
    7 februarie 2010 la 14:55 | #6

    @yeonsaeng
    Minunat clip pentru o dupaamiza de duminica, puisor galbior.

  7. yeonsaeng
    7 februarie 2010 la 14:57 | #7

    @flo
    da mai ai unul,mesiu

  8. Florian
    7 februarie 2010 la 15:01 | #8

    @yeonsaeng
    Nu observasem, little chicken tongue . Iaca s-a rezolvat.

  9. yeonsaeng
    7 februarie 2010 la 15:12 | #9

    @flo
    sar’na…care-ti place mai mult?

  10. Laura
    7 februarie 2010 la 15:19 | #10

    Yoyo, mie imi plac foarte mult amandoua… doi perfectionisti… astia sunt chiar super de super in ceea ce fac, adevarati artisti!

    Da si tu ca maga faceti echipa buna happy

  11. Florian
    7 februarie 2010 la 16:24 | #11

    @yeonsaeng
    Tu îmi placi cel mai mult, fosto laughing
    Acu’ hai să-ţi răspund şi pe bune, a doua îmi place mai mult (nu iguana, de melodie ziceam tongue)

  12. Florian
    7 februarie 2010 la 16:26 | #12

    @Laura
    Ce echipă bună să fac cu yoyo, strigoiţo? Am încercat să fac mai de mult, dar m-a umplut de lăţei şi am fugit de mi-au sfârâit copitele.

  13. Laura
    7 februarie 2010 la 16:42 | #13

    Ea alege clipurile si tu le pui video big grin

  14. 7 februarie 2010 la 17:14 | #14

    Fain de tot! Fain! happy

  15. yeonsaeng
    7 februarie 2010 la 18:25 | #15

    O sotie insarcinata se trezeste in miez de noapte:
    - Barbate, am mare pofta de melci!
    Barbatul pleaca in parc, gaseste cativa melci pe care-i pune in buzunar si in drum spre casa se intalneste cu o fosta iubita are il invita la ea acasa.
    Barbatul accepta, petrece noaptea la ea si isi a seama dimineata ca a uitat de sotie.
    Ajunge acasa, scoate toti melcii din buzunar si ii aseaza in fata usii.
    - Unde ai fost, nenorocitule?
    - Hai, baieti, hai, ca mai aveti un pic….

    Povestea spune ca un elefant se trezeste langa un barbat in pielea goala.
    Se uita elefantul la om , il masoara de cateva ori din cap pana-n picioare apoi se minuneaza:
    -Cum dracu’ reusesti tu sa mananci cu o trompa atat de mica?

  16. yeonsaeng
    7 februarie 2010 la 18:41 | #16

    @flo
    laughingsi mie tot a doua

  17. Florian
    7 februarie 2010 la 19:18 | #17

    @yeonsaeng
    laughing laughing laughing (doar pentru primul, ca la al doilea banc barbatilor nu prea le arde de ras).

  18. Laura
    7 februarie 2010 la 19:55 | #18

    Yoyo, deci morala e sa nu ne trimitem barbatii dupa melci big grin

    laughing laughing laughing doar pentru al doilea, ca la primul femeilor nu le prea arde de ras.

  19. Florian
    7 februarie 2010 la 20:35 | #19
  20. Laura
    7 februarie 2010 la 20:39 | #20
  21. Florian
    7 februarie 2010 la 20:42 | #21

    @Laura
    Scoti tu limba la mine, strigoito, dar cred ca nici al doilea banc nu ar trebui sa le amuze pe femei tongue tongue tongue

  22. Laura
    7 februarie 2010 la 20:48 | #22

    rolling on the floor
    se zice ca nu marimea conteaza, ci tehnica big grin

  23. Florian
    7 februarie 2010 la 20:56 | #23

    @Laura
    Auzi bai elefant prost ce-a zis strigoita? Hai, cara-te cu trompa ta de aici, ca nu stii nimic.

  24. Laura
    7 februarie 2010 la 21:00 | #24

    rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

    Maga, esti teribil rolling on the floor

  25. yeonsaeng
    7 februarie 2010 la 21:17 | #25

    @flo,laura
    rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor pt amandoi

  26. Laura
    7 februarie 2010 la 21:26 | #26

    Yoyo, ai vacanta acum? S.o gatat prima sesiune?

  27. Florian
    7 februarie 2010 la 21:28 | #27

    @Laura
    Asa e, strigoito, ai vazut ce vant i-am facut elefantului? Oi fi eu mic, dar am o tehnicaaa… big grin

  28. Florian
    7 februarie 2010 la 21:31 | #28

    @yeonsaeng
    Bine-ai revenit la drum de seara, puisor galbior. Dar chiar asa, vorba strigoitei, tu nu esti in sesiune?

  29. Florian
    7 februarie 2010 la 21:57 | #29

    @yeonsaeng
    Unde disparusi fata, ai luat-o de-a busilea si te-ai varat pe sub vreun pat?

  30. 7 februarie 2010 la 22:03 | #30

    @Florian
    Vezi, bre, că te caută poştaşul cu o telegramă! winking

  31. Laura
    7 februarie 2010 la 22:04 | #31

    Maga, las-o bre sa invete sau vrei sa pice iecsamenu’? Yoyo, bafta, de inveti!

  32. 7 februarie 2010 la 22:11 | #32

    Baftă şi de nu învaţă! Sau, mai ales atunci! rolling on the floor

  33. Laura
    7 februarie 2010 la 22:13 | #33

    Pai bafta la ce sefa? La facut cozonaci big grin ?

  34. Florian
    7 februarie 2010 la 22:27 | #34

    Fete cucuiete, in seara asta ma retrag mai devreme, ca mai am niste treburi de facut. Noapte buna tutror.

  35. Laura
    7 februarie 2010 la 22:30 | #35

    Bai preocupatule! Noapte buna si aici happy