Acasă > Bârfe, test > Facem curăţenie, da?

Facem curăţenie, da?

Gabi

Ceva de genul ăsta am făcut eu azi. Singura diferenţă era că nu aveam cască. Aaa.. şi eram unul singur. big grin

Acum sunt OUT. La o bere, desigur!

  1. Laura
    2 aprilie 2010 la 21:08 | #1

    rolling on the floor
    Sa-ti tihneasca berea winking

  2. Laura
    2 aprilie 2010 la 21:09 | #2

    Ah, sa trimiti si la mine comandoul asta de facut curatenie! Dau o bere happy sau chiar doo!

  3. Florian
    2 aprilie 2010 la 21:30 | #3

    I-am arvunit eu deja, strigoito, asa ca pune mana si fa-ti curatenie singura tongue

  4. Laura
    2 aprilie 2010 la 21:38 | #4

    Mai, da’ rau te-ai mai facut tongue !
    La mine e oricum curatenie, na!

  5. Florian
    2 aprilie 2010 la 21:42 | #5

    Aha, atunci ce aveai de gand sa faci cu militarii? big grin

  6. Laura
    2 aprilie 2010 la 21:47 | #6

    rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

    bancuri laughing

  7. Florian
    2 aprilie 2010 la 21:48 | #7

    rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
    Tu te tii de bancuri cu mine, cand imi spui ca te tii de bancuri cu militarii laughing

  8. 2 aprilie 2010 la 22:11 | #8

    Excelent filmuleţu! Excelent!
    Mai că-mi vine să-l trimit şi eu pe peştişor la aşa antrenamente! rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

  9. 2 aprilie 2010 la 22:40 | #9

    Bună seara!
    Gata cozonacii??

    Flo,
    Ai fost la NBD? Cum a fost?

  10. Laura
    2 aprilie 2010 la 22:48 | #10

    parca.l vad pe pestisor cu mopu’ rolling on the floor da’ si cu un pahar de vin si foarte linistit “calm down, calm dowm!”

    Salutari sebruto! Io nu big grin Maga poate!

  11. Laura
    2 aprilie 2010 la 22:49 | #11

    Oh, stai ca acum vad ca pe el l-ai intrebat big grin
    Tu ai fost?

  12. M3bis
    2 aprilie 2010 la 23:05 | #12

    @Laura
    Hai că primul “calm down” l-am înţeles, dar al doilea?

  13. Laura
    2 aprilie 2010 la 23:13 | #13

    rolling on the floor
    Cre’ ca de la berea ta mi se trage rolling on the floor

  14. Florian
    2 aprilie 2010 la 23:23 | #14

    Uf, dacă o vreme am văzut că nu mai intră nimeni pe aici, am plecat la iguana. Iar acum, v-aţi adunat la şezătoare în lipsa mea.

    Zebruţo, la NBD a fost nasol. Ne-am adunat cam vreo sută de oameni. Mai mare râsul, după câtă tevatură a fost pe bloguri cu povestea asta. Am cunoscut-o însă pe Lilick, e o doamnă.

  15. Laura
    2 aprilie 2010 la 23:31 | #15

    100 de oameni laughing Oh, maga, apoi aia nu e nimic! Mama, numa’ gura e de multi! Ce pacat! Macar tu ai fost, pui de revolutza happy
    Si ce ati facut? Ati mers la o bauta laughing ?

  16. Florian
    2 aprilie 2010 la 23:41 | #16

    @Laura
    N-am mers la nicio băută, strigo. Am făcut ca motanii ăia din banc, am stat ce-am stat şi pe urmă am plecat acasă.

  17. Laura
    2 aprilie 2010 la 23:48 | #17

    Oooo, bietul maga, sa faca ca un motan! Deci lumea tot il vrea pe Base big grin

  18. Florian
    2 aprilie 2010 la 23:50 | #18

    Nu e numai asta, strigo. Multi il vor pe Base, e drept, dar cei care nu il vor sunt comozi. Prefera sa stea in fata calculatorului si sa-l injure pe Base pe bloguri, decat sa-si miste fundul afara din casa.

  19. Laura
    3 aprilie 2010 la 00:08 | #19

    Da, e mult mai comod sa dai din gura, decat sa faci ceva. A FACE, verbul asta trebuie sa-l invatam mai bine.

  20. 3 aprilie 2010 la 00:08 | #20

    Ai dreptate, Flo.
    Venim cu idei, dar ne aşteptăm să le pună alţii în practică! “Noi le-am dat ideea, restul e treaba lor!” sad

  21. 3 aprilie 2010 la 00:12 | #21

    ce faceti? gata smotru, gata treaba?

  22. Laura
    3 aprilie 2010 la 00:19 | #22

    Sinzi, sara buna si noapte buna happy

    Cotcodacelor si cotcodacilor, va doresc “Sarbatori atat cat se poate de fericite, sanatate si liniste sufleteasca!” Ne mai recitim pe marti! Ramaneti haiosi si voiosi!

  23. Florian
    3 aprilie 2010 la 00:21 | #23

    @Laura
    @silavaracald
    Aveţi dreptate amândouă. Azi m-am convins, odată în plus, că de români e numai gura.

  24. Florian
    3 aprilie 2010 la 00:23 | #24

    @Laura
    Noapte buna si Paste fericit, strigoito. Sa ne vedem sanatosi si voiosi.

  25. Florian
    3 aprilie 2010 la 00:24 | #25

    @Sinzi
    Care şmotru, care treabă? Tu de chinul cu sticlele de bere vorbeşti, Sânziano?

  26. 3 aprilie 2010 la 00:27 | #26

    multumesc, paste fericit si tie! big hug

  27. 3 aprilie 2010 la 00:28 | #27

    @flo eu vorbesc de pascute , sarmalute si-alte astfel de traznai berea…ceva mai tarziulaughing

  28. Laura
    3 aprilie 2010 la 00:30 | #28

    Hai, magarusule, nu fii asa dezamagit. Asta este, din pacate. Uite kiss de noapte buna!

  29. Florian
    3 aprilie 2010 la 00:37 | #29

    @Sinzi
    Ei, cineva trebuie să se ocupe şi de bere. Las’ că mă sacrific eu să fac corvoada asta

    @Laura
    Noapte buna, strigo, uite si de la mine: kiss

  30. Florian
    3 aprilie 2010 la 00:37 | #30

    Gata, m-a luat somnul. Noapte buna tuturor si, in cazul in care nu ne mai citim/auzim, Paste fericit tuturor happy

  31. 3 aprilie 2010 la 14:11 | #31

    Am intrat doar să văd dacă a făcut careva curăţenie şi pe aici, de Paşte!
    Pfuai, e plin de sticle goale!!!
    Ok, fac io ordine şi de data asta, dar după sărbători se schimbă foaia! Facem grafic de curăţenie!
    Şi vine fiecare cu un ou roşu, să ciocnim! Nu se admit ouăle personale! rolling on the floor

  32. 3 aprilie 2010 la 18:56 | #32

    @silavaracald
    Sărbători fericite şi ţie!
    Şi tuturor!
    big grin

  33. 20 aprilie 2010 la 00:10 | #33

    prea sec!

  34. M3bis
    20 aprilie 2010 la 08:23 | #34

    @Cinema Awards
    Ia cu apă!

  35. 20 aprilie 2010 la 13:02 | #35

    laughing

  36. 20 aprilie 2010 la 13:53 | #36

    Măi, mai nou cred că şi aici intru în spam, nu numai pe blogul meu!
    Lucreză serviciile secrete, nu glumă! big grin

  37. M3bis
    20 aprilie 2010 la 14:08 | #37

    @silavaracald
    Şi ce? N-ai cheile de la cutia cu spam?
    LE – toate mesajele mai scurte de câteva caractere sunt considerate SPAM de Askimet

  1. Nici un trackbacks momentan.