Acasă > Bârfe, test > The French Salute

The French Salute

  1. Laura
    11 mai 2010 la 22:09 | #1

    Nici io n-am vast tricoul!

    Maga popoul tau e impanat cu o coada big grin
    Ale noastre n-au coada laughing

  2. Laura
    11 mai 2010 la 22:10 | #2

    Sebruto, apoi si tu esti cu blogul tau in urma. Acum doar livada o ai de ingrijit, hai?

  3. 11 mai 2010 la 22:12 | #3

    @Flo,
    Da’ ce le-a căşunat pe popoul tău?rolling on the floor

  4. 11 mai 2010 la 22:13 | #4

    @Laura,
    Ai dreptate…la blog am zis pas o perioadă.

  5. Laura
    11 mai 2010 la 22:31 | #5

    pai di ce? Te-a suparat politicienii? Magarusul o fost la ziua aia!

  6. 11 mai 2010 la 23:10 | #6

    @ laura,sebra si flo poate nu l-am pus bine , oricum e suficient sa dati click pe cele mai noi tricouri
    @flo eu am zis de magarusii ce mi-au sarit in ochi pana acum, oi fi tu unulmai specialhappy

    later edit: asa merge? http://www.tu.ro/tricouri/bonjour.html#model-femela_marime-xl_culoare-rosu

  7. Laura
    11 mai 2010 la 23:15 | #7

    Sinzi, la mine nu. Si am apasat si la “idioti” laughing

  8. 12 mai 2010 la 00:04 | #8

    laughing)) foarte interesant , in fine e un tricou pe-acolo, iar cand l-am vazut pe strada am inceput sa rad , cred ca tiranul tre sa ceara drepturi de autor si sa ceara stema DC-ului pe tricouri

  9. Florian
    12 mai 2010 la 08:20 | #9

    Fi-mi-ar capul al dracului să-mi fie, că iar am stat aseară ca tâmpitul pe pagina dinainte şi mă miram că nu mai apare niciun comentariu. Ptiu, că dobitoc mai sunt! La fiecare sfârşit de pagină păţesc la fel şi nu mă mai învăţ minte odată. Aaaaaaahhhhhhhhhhhhhh, ce draci am pe mine! angry angry angry

  10. 12 mai 2010 la 08:54 | #10

    Ce repede s-a mişcat ăla cu tricourile. De s-ar mişca la fel diplomaţia românească, poate ne-ar respecta şi pe noi idioţii! happy

  11. 12 mai 2010 la 10:25 | #11

    @Florian
    Cine-i vinovat că discuţiile off-topic se fac pe alte bloguri? Asta apropo de praful de pe Sindicat…

  12. Laura
    12 mai 2010 la 15:27 | #12

    Maestre arunca-mi si mie daca poti niste chei sa vad daca pot sa pun si eu ceva happy

  13. Florian
    12 mai 2010 la 21:17 | #13

    @M3bis
    Da’ n-am zis bre că-i cineva vinovat, am făcut doar o constatare, că blogul sindicatului e în moarte clinică. De ce, de ne-ce, asta e.

  14. Laura
    12 mai 2010 la 21:21 | #14

    Las’, mai maga, ca nu moare… Ui noi suntem pe aici si mai stergem prafu’ si mai apare lumea cand are timp happy

    Ia, trage un scaunel si ia loc, ofer limonada cu paiul big grin

  15. Florian
    12 mai 2010 la 21:40 | #15

    Poftim, după ce că Sindicatul e pe ducă, nici o băutură ca lumea nu mai găseşte omul pe aici crying . Auzi la tine, limonadă! Bleah! Paiul ăla ţi-l las ţie, să te scarpini cu el în vârful bostanului. tongue

  16. Laura
    12 mai 2010 la 22:11 | #16

    Hai, nu te mai miorlai atata… no, uite umpic de cognac din ala fiiin. Da’ numai umpic ca tra sa facem economie, daca ne-au scazut vanzarile sad Si apoi sefa, de cand nu ne-a mai dat salariile… sad Tra s-o punem de rivolutie big grin

  17. Florian
    12 mai 2010 la 22:43 | #17

    rolling on the floor Mă miorlăi, hai? Da’ aici nu io-s mâţa, ca să zici că mă miorlăi. Io rag, strigoiţo, rag de zornăie geamurile dacă mă înfurii. Numa’ că nu mă-nfurii, dacă-mi dai mai repejor stropul ăla de cognac. Mmmm…
    Pe iguana păsuieşte-o o ţâră, că are destule belele de când l-a molipsit pe peştişor cu blogăreala.

  18. 14 mai 2010 la 10:25 | #18

    Pustiu pe aici ca in Sahara. N-ai cu cine schimba o vorba macar…
    Stie cineva ceva despre Strigo, ca n-a raspuns la apel aseara?

  19. Florian
    14 mai 2010 la 12:58 | #19

    @silavaracald
    O fi crezut că nu dă de cine voia.

  20. Laura
    14 mai 2010 la 20:56 | #20

    Ce tampenii vorbesti, maga? Se simte de aici aburii alcoolului!
    Revino-ti si trage-ti niste copite-n fund!
    Oricum o luna nu mai primesti nica de baut. Sa-ti fie clar!

  21. 14 mai 2010 la 22:17 | #21

    domnilor şi doamnelor… am o propunere!!! big grin
    şi sper să vă placă tongue

    P.S. particip şi eu. pe cuvânt!!! big grin

  22. Florian
    15 mai 2010 la 12:41 | #22

    @mifty
    ???

  23. 15 mai 2010 la 13:21 | #23

    @mifty
    Speri? La cât de cârcotaşi e ăştia?

  24. 15 mai 2010 la 16:26 | #24

    propunerea?happy