Acasă > Bârfe, test > Proiecte pentru acasă

Proiecte pentru acasă

Vine fecioru’, deunăzi, de la şcoală. Înainte de a-şi arunca ghiozdanul pe canapeaua din sufragerie şi adidaşii prin bucătărie, ca de obicei, mă anunţă:
– Mâine am un proiect de predat la şcoală. Am nevoie de ajutorul tău…

Continuarea pe Daily Cotcodac…

  1. Florian
    10 iunie 2010 la 21:04 | #1

    Ce dracu vrei să mai comentez mă, dacă am comentat pe DC?
    Scuze, vorbeam cu butonul ăla verde pe care scrie Comentează.

  2. 10 iunie 2010 la 21:12 | #2
  3. Florian
    10 iunie 2010 la 21:28 | #3

    @tetris
    applause

  4. Florian
    11 iunie 2010 la 11:03 | #4

    Iaca ce mai primesc pe e-mail (filmuletul se numeste „Ciudatii de la metrou” ):


    Vezi mai multe din Funny pe 220.ro

  5. kekee
    11 iunie 2010 la 23:24 | #5

    Tetrise , cum i-ai băgat smiloii ăia faini la slvc ?
    E in css scris, sau e din setările wordpress-ului ?
    Că io am bifat acolo unde e să interpreteze wordu semnele winking happy etc.
    Dar toţi smiloii zâmbesc la fel de tâmp.

  6. 12 iunie 2010 la 18:16 | #6

    @kekee
    Nu poţi pe blogul tău. Trebuie un plugin pe care wordpress.com nu te lasă să-l instalezi. Doar dacă ai acces FTP. Ceea ce tu nu ai. Hai. Te trec pe cotocodacii.ro? big grin

  7. Florian
    13 iunie 2010 la 16:18 | #7

    Am uitat să vă fac cunoştinţă cu gaşca mea:


    Vezi mai multe din Funny pe 220.ro

  8. Florian
    13 iunie 2010 la 16:28 | #8

    Iar ăştia sunt colegi de-ai mei, de la sala de sport:


    Vezi mai multe din Funny pe 220.ro

  9. 15 iunie 2010 la 00:39 | #9

    tiiiii, ce pustietate!

  10. 16 iunie 2010 la 18:06 | #10

    Azi scriu eu un comentariu, sa nu spuna lumea ca a venit vara si am fugit toti in vacante in honolulu.

  11. 16 iunie 2010 la 20:20 | #11

    @Ciprian
    Şi eu am să-ţi răspund. Şi-n Honolulu au ăştia internet. big grin

  12. 17 iunie 2010 la 22:56 | #12

    Am venit şi eu să pontez pe ziua de azi!
    Treceţi-mă „prezent”!
    happy

  13. Laura
    18 iunie 2010 la 17:32 | #13

    Si io am venit sa fac prezenta happy

  14. silavaracald
    18 iunie 2010 la 21:11 | #14

    M-am trecut şi azi în condică.
    Şi mai vreţi să vă plătesc, da´ nu daţi pe la sindicat cu anii!
    Lasă că m-apuc de făcut foia de pontaj… Ce, 25%! Cred c-o să aduceţi chiar bani de acasă!

  15. Florian
    18 iunie 2010 la 21:12 | #15

    @Laura
    Pup strigoito! kiss

  16. Florian
    18 iunie 2010 la 21:16 | #16

    @slvc
    Eu m-am plictisit sa tot spun ca blogul asta este pe duca. Am vrut ca prin asta sa ii fac pe ceilalti sa vina mai des pe aici si sa il reanime, dar dragoste cu sila nu se face. Pentru mine, singura utilitate a blogului sindicatului este ca de aici plec spre alte bloguri.

  17. Laura
    18 iunie 2010 la 21:57 | #17

    Iote, vaicaretzul! Maga, cum asa. Acum mai are si blogu fazele lui! Ce tu n-ai faze? Las’ ca am auzit io ce faze ai facut saptamana trecuta big grin

    Sefa, la maga sa-i iei portie dubla! Una pentru vaicarit, a doua … no, asta nu stiu de ce, da’ daca-i ordin, ne supunem happy

  18. silavaracald
    18 iunie 2010 la 22:46 | #18

    Îi pun!
    Sare pe coadă-i pun! Ştie el de ce!
    Ia întreabă-l pe unde ne-o umblat toată buna de săptămână. Şi să nu ne vină cu pretexte de-ale că-i campionatul mondial la fotbal, că nu-l credem!

  19. 18 iunie 2010 la 23:58 | #19

    @slvc,
    25 %?? 15 fată..că suntem numa’ pensionari pe aici laughing

  20. Ciprian
    20 iunie 2010 la 12:32 | #20

    Offf, ieri nu a semnat nimeni condica pe aici. Ieri parca fu in 19 si azi in 20 iunie.

  21. silavaracald
    20 iunie 2010 la 20:33 | #21

    Lasă că vă trec eu retroactiv în ea.
    Deci, punem prezenţi pe următorii: sebra (15 să fie! happy ), Cipicao (vezi că-ţi stă tabloul câş, Căpitane!) şi pe mine (cine-mparte, parte-şi face!)
    Restul: NEMOTIVAŢI!
    Se audeeeeeeeeeeeee?

  22. 20 iunie 2010 la 20:37 | #22

    aolooooo aci sunthappy

  23. Laura
    20 iunie 2010 la 21:18 | #23

    Prezent happy
    Si am facut si temele big grin

    (pe maga sa nu-l credeti de zice ca si-a uitat caietul acasa)

  24. Laura
    20 iunie 2010 la 21:55 | #24

    n-am si io cui ma lauda cu temele, ca toti is plecati crying

  25. 20 iunie 2010 la 23:29 | #25

    Eu-s în concediu. Ce?

  26. 21 iunie 2010 la 14:23 | #26

    @Sinzi
    Tu esti fata buna, asa ca te trec prezenta din oficiu. happy
    @Laura
    Ai zece pentru azi, ca ui’ ce fain ai scris tema la caligrafie! big grin
    @tetrisul
    De care concediiu, bre? De risc maternal? Sa stiu ce trec aici! winking

  27. Florian
    21 iunie 2010 la 15:51 | #27

    Doamna învăţătoare, doamna învăţătoare, şi eu stiu sa scriu caligrafic, uite:
    Αβγδεζηθικλμνξοπρςστυφχψω
    ڛڞڟڠڤګڲڿۑءؤئبةتثجذزسشصظغفقكمنهوي
    абвгдежзийклмнопрстуфхцчшщъыьэюяё

    Si mai ştiu şi să desenez, uite: tongue tongue tongue

  28. 22 iunie 2010 la 21:13 | #28

    22 am zis!
    @slvc Doamnă, tabloul nu e câş, eu stăteam într-o râlă big grin de treaz ce eram, desigur.

  1. Nici un trackbacks momentan.